Strona główna

Rok szkolny 2018/2019

Piątek 21.09.2018

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Wirkowicach
  Wirkowice Drugie 20
  22-375 Izbica
 • 84 6183175

Inspektor Ochrony Danych

Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.

e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO

Zalacznik-Komunikat_IOD_nr_I.docx

SPWirkowice_(2).docx

Liczba odwiedzin

liczba odwiedzin: 442116

Serdecznie witamy

na stronie naszej szkoły :)

 

 

Wiadomości

 • Dnia 10 września uczniowie klas VII i VIII wraz z wychowawczyniami p.R.Jasielską i p.R.Bęben byli na wycieczce edukacyjnej w Lublinie. Pierwszym punktem programu wycieczki był seans "Dywizjon 303. Historia prawdziwa." w Cinema City Lublin - Plaza. Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Następnym punktem programu wycieczki były pokazy fizyczne na UMCS w Lublinie. Pokazy dotyczyły czterech bloków tematycznych: Błękitna planeta, Fizyka latania, Fizyka zabawek i Światło i oko. Po dużej dawce wiedzy z fizyki uczestnicy wycieczki udali sie na obiad do restauracji McDonald's. Wycieczka była ciekawą lekcją historii i fizyki i podobała się uczniom.

 • Rok szkolny 2018/2019 rozpoczniemy dnia 3 września tj. poniedziałek uroczystą mszą świętą o godz.8.30 w naszym kościele parafialnym. Następnie przejdziemy do szkoły na dalsze uroczystości. 

 • OBCHODY 75- ROCZNICY WYSIEDLENIA WIRKOWIC       
   I ODSŁONIĘCIE PAMIĄTKOWEJ TABLICY JUBILEUSZU 100-LECIA NIEPODLEGŁEJ POLSKI

        5 sierpnia 2018 roku  był dla społeczności Wirkowic i Szkoły Podstawowej w Wirkowicach  dniem wyjątkowym. W ramach 100-lecia Niepodległej obchodzonej w całej Polsce w roku 2018  uczniowie również podkreślili swój patriotyzm.  Obchodziliśmy Jubileusz 75-lecia  wysiedlenia  Wirkowic. Organizatorem uroczystości był Wójt Gminy Izbica i nasza Szkoła Podstawowa w Wirkowicach.

 • UWAGA UCZNIOWIE  SP W WIRKOWICACH!
   

          OD ŚRODY TJ. 08.08. br.  OD GODZ. 10°° PANI  ANETA CZOCHROWSKA  (PRACOWNIK) ZAPRASZA WSZYSKICH CHĘTNYCH  NA ZAJĘCIA 
  DO WIEJSKIEGO  DOMU  KULTURY W WIRKOWIACH.
  ZASADY KORZYSTANIA I UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH POZNACIE
  NA MIEJSCU.

  MIŁEGO SPĘDZANIA WAKACYJNEGO CZASU!

   

 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - Obrazek 1              Dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za troskę o nasz wszechstronny rozwój. Za nami wiele miesięcy nauki, przed nami dwa miesiące odpoczynku. Życzymy wszystkim udanych wakacji, aktywnego odpoczynku i wielu wspaniałych przeżyć, które pozostaną niezapomniane.

  Ruszajmy więc w upragnioną wędrówkę śladami lata!

  Zarząd Samorządu Uczniowskiego

 •  

  19 czerwca 2018r. Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach  zorganizowała

  X Gminny Turniej Piłki Nożnej .

  W turnieju wzięło udział 5 drużyn z klas I-III. Rozegrano mecze każdy z każdym. Wygraliśmy dwa mecze z pięknym wynikem 3:0 i 2:0, niestety pozostałe zakończyły się porażką naszej drużyny. Zdobyliśmy III miejsce w klasyfikacji drużynowej i wróciliśmy z pucharem, a nasz  zawodnik zdobył puchar dla Najlepszego Gracza X edycji Turnieju. Ten zaszczytny tytuł zdobył Dudek Bartłomiej. Cała drużyna walczyła z poświęceniem o zdobycie goli i jesteśmy z siebie dumni.

 •   Dnia 21 maja 2018r. odbyła się długo wyczekiwana wycieczka w Góry Świętokrzyskie. W wycieczce brali udział uczniowie z kl. IV - VII . Aby pokazać dzieciom jak najwięcej i zrealizować program wycieczki, wyjechaliśmy bardzo wcześnie. Pierwszym punktem programu było wejście piesze niebieskim szlakiem turystycznym przez Świętokrzyski Park Narodowy: Nowa Słupia - Święty Krzyż (Łysa Góra). Na szczycie zwiedziliśmy Zespół klasztorny "Święty Krzyż", Muzeum Misyjne oraz gołoborze. Po obejrzeniu gołoborzy zeszliśmy pieszo drogą asfaltową do Huty Szklanej, gdzie czekał na nas autokar. Następnie przejechaliśmy do Parku Miniatur w Krajnie. W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13. Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25). Aleja Miniatur jest w ciągłej rozbudowie a jej zbiór to już ponad 50 budowli! Na terenie parku obejrzeliśmy dwa seanse w kinie 6D oraz zjedliśmy obiad. Kolejną, ostatnią atrakcją wycieczki było zwiedzanie Zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Historię zamku bardzo ciekawie i interesująco przedstawił nam przewodnik naszej wycieczki p.Marek Kieliszek. Po zwiedzaniu i zakupie pamiątek wszyscy zadowoleni i pełni wr

 • W dniu 15 maja 2018r. po uprzednich eliminacjach szkolnych, odbyła się III edycja Gminnego Konkursu  Języka Angielskiego w Orłowie Drewnianym dla klas IV-VI. Do rywalizacji przystąpiło 18 uczniów z 6 szkół podstawowych z terenu Gminy Izbica. Naszą szkołę reprezentowali:

  Iwona Bida – kl. IV

  Jakub Tracz – kl. V

  Justyna Bida – kl. VI

  Miejsce II w kategorii klasy V zajął Jakub Tracz. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się 18 maja w Zespole Szkół w Orłowie Drewnianym podczas prezentacji projektu „poFOLKujmy”. W wydarzeniu tym wzięła udział Pani Teresa Zych – Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy – sponsora konkursu, Pani Małgorzata Run – Wicewójt Gminy Izbica, Pani Anna Olech – Bartoń – Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy oraz Pani Elżbieta Solan – Radna Gminy Izbica.

 • 16.05.2018r.naszą szkołę odwiedził p.Roman Brochocki z programem muzycznym. Zaprezentował różne ciekawe instrumenty muzyczne takie jak: fletnia Pana, okaryna, ligawka, banjo, bałałajka, saz i hulusi. Na każdym instrumencie zagrał różne melodie. Z każdym instrumentem wiązała się jakaś ciekawostka lub historyjka. Niektóre instrumenty uczniowie widzieli po raz pierwszyw życiu, mogli je dotknąć, posłuchać ich brzmienia. Była to ciekawa lekcja muzyki.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Wirkowicach
  Wirkowice Drugie 20
  22-375 Izbica
 • 84 6183175

Galeria zdjęć