Strona główna

Gratulujemy...

Gratulujemy szczególnych osiągnięć naszym uczniom

GRATULUJEMY  NAJWYŻSZYCH  WYNIKÓW  EDUKACYJNYCH ROCZNYCH
W  ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Najwyższą średnią ocen – 5,1 uzyskała Julia Parol  - kl.VI i otrzymała jednorazowe stypendium motywacyjne Stowarzyszenia Oświatowego „PRYMUS”

    

                                  - 4,8 uzyskała:

  • Justyna Bida - kl.V

  

100 % frekwencję w roku szkolnym 2016/2017 uzyskała Julia Parol - kl.VI   

 

GRATULUJEMY  NAJWYŻSZYCH  WYNIKÓW  EDUKACYJNYCH
W I SEMSTRZE  ROKU SZKOLNEGO  2016/2017

Najwyższą średnią ocen – 4,8 uzyskała Julia Parol klasa VI i otrzymuje jednorazowe stypendium motywacyjne Stowarzyszenia Oświatowego „PRYMUS”

Kolejną wysoką  średnią ocen – 4,7 uzyskali: 

  • JUSTYNA BIDA- kl.V
  • JAKUB TRACZ - kl.IV

                                          - 4,6 uzyskał:

  •  KACPER REPEĆ - kl.IV

                                          - 4,4 uzyskała:

  • ANNA JAKIMIAK – kl.IV

                                          - 4,0 uzyskały:

  • MAJA  JACHOREK – kl.V
  • MILENA STEFAŃSKA - kl.VI
  • AGNIESZKA SIDOR - kl.VI

Średnia ocen w szkole za I semestr nauki wynosi 3,8.
 

GRATULUJEMY  NAJWYŻSZYCH  WYNIKÓW  EDUKACYJNYCH ROCZNYCH
W  ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Najwyższą średnią ocen – 5,4 uzyskała: 

  • Aleksandra Mazurek  - kl.VI

                                         

                                     - 5,3 uzyskały:

  • Ewa Kamieniecka - kl.VI
  • Klaudia Bereza - kl.VI

                                     

                                    - 5,1 uzyskała:

  • Oliwia Szewczyk - kl.VI

 

                                  - 4,9 uzyskały:

  • Justyna Bida - kl.IV
  • Julia Parol    - kl.V

  

100 % frekwencję w roku szkolnym 2015/2016 uzyskał Grzegorz Król - kl.VI   

 

GRATULUJEMY  NAJWYŻSZYCH  WYNIKÓW  EDUKACYJNYCH
W I SEMSTRZE  ROKU SZKOLNEGO  2015/2016

Najwyższą średnią ocen – 4,9 uzyskała Ewa Kamieniecka klasa VI i otrzymuje jednorazowe stypendium motywacyjne Stowarzyszenia Oświatowego „PRYMUS”

Kolejną wysoką  średnią ocen – 4,8 uzyskały: 

  • JUSTYNA BIDA- kl.IV
  • JULIA PAROL - kl.V
  • OLIWIA SZEWCZYK  - kl.VI
  • KLAUDIA  BEREZA  - kl.VI
  • ALEKSANDRA MAZUREK - kl.VI

                                          - 4,3 uzyskała:

  •  MILENA STEFAŃSKA - kl.V

                                          - 4,2 uzyskał:

  • MICHAŁ SOWA – kl.V

                                          - 4,1 uzyskali:

  • MAJA  JACHOREK – kl.IV
  • KACPER CZOCHROWSKI - kl.V

 

100 % frekwencję w I semestrze  uzyskali:
Michał Jopa i Grzegorz Król z kl. VI  oraz  Sebastian Kotuła kl. IV

Średnia ocen w szkole za I semestr nauki wynosi 3,9 (jak w roku ubiegłym)
i w kolejnym semestrze dołożymy wszelkich starań, aby wyniki końcowe  przekroczyły ubiegłoroczny wynik 4,1!

 

Rok szkolny 2014/2015

 

GRATULUJEMY  NAJWYŻSZYCH  WYNIKÓW  EDUKACYJNYCH ROCZNYCH
W  ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Najwyższą średnią ocen – 5,1 uzyskały: 

  • EMILIA  MOKRZYCKA - kl.VI
  • EWA  KAMIENIECKA - kl.V
  • KLAUDIA  BEREZA  - kl.V
  • ALEKSANDRA MAZUREK - kl.V

                                          - 5,0 uzyskały:

  • JULIA PAROL - kl.IV
  • OLIWIA SZEWCZYK    - kl.V

                                          - 4,8 uzyskali:

  • KACPER CZOCHROWSKI - kl.IV
  • DAWID WAWSZCZAK - kl.VI

100 % frekwencję w roku szkolnym 2014/2015 uzyskały Julia Parol - kl.IV i Aleksandra Mazurek - kl.V   

 

GRATULUJEMY  NAJWYŻSZYCH  WYNIKÓW  EDUKACYJNYCH 
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Najwyższą średnią ocen – 5,0 uzyskała EWA  KAMIENIECKA - kl.V

                                          - 4,9 uzyskały: KLAUDIA  BEREZA  - kl.V

                                                                    JULIA  PAROL      - kl.IV

                                          - 4,8 uzyskały: EMILIA  MOKRZYCKA - kl.VI

                                                                   OLIWIA SZEWCZYK    - kl.V

                                                              ALEKSANDRA MAZUREK  - kl.V

                                          - 4,5 uzyskali: KACPER CZOCHROWSKI - kl.IV

                                                                   MICHAŁ SOWA               - kl.IV   

..........................................................................................................................................................

W grudniu odbyły się okręgowe eliminacje konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. W konkursie języka polskiego i konkursie ortograficznym brała udział uczennica klasy szóstej - Emilia Mokrzycka.
W październiku zwycięsko przebrnęła przez etap szkolny. 
Ortografię Emilka ma w małym palcu, nic więc dziwnego, że w konkursie ortograficznym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.
Życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Konrad Dudek, uczeń klasy VI - zwycięzca konkursu na logo Stowarzyszenia Oświatowego "Prymus"

Emilia Mokrzycka, uczennica klasy V - wyróżnienie w konkursie na logo Stowarzyszenia Oświatowego "Prymus"

Anna Kamieniecka, uczennica klasy VI - prymus szkoły ze średnią 5,0 oraz wzorowym zachowaniem w I semestrze 2013/2014

 

Wykaz udziału uczniów w konkursach w I semestrze roku szkolnego 2013/2014

 

Nazwa konkursu

Organizator

Data realizacji

Uzyskane rezultaty

Osoby odpowiedzialne

Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny „Mój pierwszy dzień w szkole”

Grupa Edukacyjna S.A. z siedzibą w Kielcach

X 2013

Klasa I

V miejsce

Nagroda rzeczowa

w wysokości 1000 zł

Małgorzata Repeć

Kartka dla św. Mikołaja

Gminna Biblioteka Publiczna w Izbicy

XII 2013

 

Bożena Podolak

XII Turniej Tenisa Stołowego

o Puchar Radnego Gminy w kat.  dziewcząt i chłopców

UKS „Wigor”

XII 2013

I miejsce – Krzysztof Kiełbus kl. VI

II miejsce – Michał Świstowski kl. VI

III miejsce – Konrad Dudek kl. VI

I miejsce – Ilona Korona kl. V

II miejsce – Natalia Ujma kl. V

III miejsce – Emilia Mokrzycka kl. V

 

 

 

 Ewa OLech

Konkurs oszczędzania w miesiącu grudniu

SKO Wirkowice

XII 2013

I miejsce – Anna Kamieniecka kl. VI

II miejsce – Ewa Kamieniecka kl. IV

III miejsce – Oliwia Szewczyk kl. IV

IV miejsce – Izabela Sidor kl. VI

Danuta Naklicka

Konkurs na skarbonkę

SKO Wirkowice

XII 2013

Klasy I-III

 

I miejsce – Weronika Żołkoś kl. I

II miejsce – Maciej Jachorek kl. II

III miejsce – Dawid Izydorski kl. I

 

Klasy IV –VI

I miejsce – Ewa Kamieniecka kl. IV

II miejsce – Anna Kamieniecka kl. VI

III miejsce – Ewa Kamieniecka kl. IV

 

Danuta Naklicka

 

Wykaz udziału uczniów w konkursach w II semestrze roku szkolnego 2013/2014

 

 

Nazwa Konkursu

 

Organizator

Data realizacji

Uzyskane rezultaty

Osoby odpowiedzialne

„Cudze chwalicie swego nie znacie” – Małopolska

SP Tarzymiechy

III-2014

II miejsce

Świstwoski M. Kl. VI

Kamieniecka A. Kl VI

Kamieniecka E. Kl IV

 

 

E.M. Szewczyk

B. Szewczyk

M. Repeć

R. Jasielska

Konkurs wiedzy prewencyjnej

Szkolny i powiatowy

KP. w Izbicy

III- 2014

I miejsce

Kiełbus K. Kl. VI

Mokrzycka E. Kl. V

Szewczyk O. Kl IV

   E.M Szewczyk

Konkus na rebus

SKO przy SP Wirkowice

III-2014

I miejsce

Jachorek M. Kl. III

II miejsce

Sowa M. Kl III

III miejsce

Parol J. Kl III

     D. Naklicka

Konkurs Plastyczny

KRUS oddział Krasnystaw

III- 2014

III miejsce

Ujma N. Kl V

Udział

Wawszczak D. Kl V

      R. Jasielska

Konkurs na najpiekniejszą kartkę wielkanocną

GOKiS w Izbicy

IV - 2014

III miejsce

Kamieniecka A. Kl VI

Udział

Ujma N. Kl V

     R. Jasielska

Jeden z Dziewięciu

SP Wirkowice

IV- 2014

I miejsce\

Swistwoski M. Kl. VI\

 

 

 

  1. Misztal  

Kangur Matematyczny

TUWiNM w Toruniu

III- 2014

Udział

Mokrzycka E. Kl. V

Wawszczak D. Kl V

      R. Bęben

Konkurs z okazji kanonizacji Jana Pawła II „Gdybym mógł porozmawiać z JPII powiedziałbym mu...”

Stowarzyszenie Prymus

IV- 2014

Laureat

Mokrzycka E.kl V

  1. Szewczyk

Gminny konkurs piłki nożnej SP w Izbicy

SP w Izbicy

IV-2014

IV miejsce drużyna chłopców Kl. IV-VI

      E. Olech

 

Cele mamy i oszczędzamy

Konkurs Plastyczny

SKO przy SP Wirkowice

IV-2014

I miejsce

Jachorek M. Kl II

II miejsce

Kotuła S. Kl II

III Burak P. Kl. II

 

    D.  Naklicka

Liczymy, mierzymy, ważymy, bo matematykę lubimy. 

SP w Izbicy

V- 2014

V miejsce

Drużyna :

Parol J. Kl III

Sowa M. Kl III

Świstowski M Kl. VI

Kiełbus K. Kl. VI

Kamieniecka Kl VI

Sidor I. Kl. VI

Ujma N. Kl V

B. Podolak

R. Bęben

R. Jasielska

XXXIII Mały konkurs recytatorski

GOKiS w Izbicy

V- 2014

I miejsce

 Parol J. Kl III

 

         B.  Podolak

Gminny konkurs czytelniczy

„W szkole magii i czarodziejstwa”

SP w Wirkowicach

V-2014

I miejsce

Mokrzycka E. Kl V

Świstowski M. Kl VI

Mazurek A. Kl IV 

  1. Szewczyk

E.M. Szewczyk

M. Repeć

R. Jasielska

 

Zbieramy korki dla ....

SKO przy SP w Wirkowicach

X- 2013

V- 2014

I miejsce

Kl VI

II miejsce

Kl  IV

III miejsce

Kl II

           D. Naklicka

„Wirkowice w czterech porach roku”

Szkolny Konkur Fotograficzny

SP w Wirkowicach

IX-2013

V 2014

I miejsce

Kiełbus K. Kl. VI

II miejsce

Kamieniecka A. Kl VI

III miejsce

Zielonka P. Kl. VI

Wyr.

Kiełbus K. Kl. VI

Kamieniecka A. Kl VI

Zielonka P. Kl VI

Świstowski M. Kl VI

         R. Bęben

Dziś oszczędzamy w SKO, jutro w Bank Spółdzielczym

SKO przy SP w Wirkowicach

X- 2013

V- 2014

I miejsce

Kamieniecka A. Kl VI

II miejsce

Kamieniecka E. Kl IV

III miejsce

Szewczyk O. Kl IV

          D. Naklicka

IX Gminny konkurs ortograficzny

SP w Tarnogórze

VI- 2014

I miejsce

Mokrzycka E. Kl V

B. Szewczyk

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Wirkowicach
    Wirkowice Drugie 20
    22-375 Izbica
  • 84 6183175

Galeria zdjęć