Strona główna

 • WIECZÓR ANDRZEJKOWY

  30 listopada obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych. W zabawie zorganizowanej przez SU przy współudziale przedstawicieli rodziców brali udział wszyscy uczniowie naszej  szkoły. Chłopcy z klasy VII zadbali o dobrą muzykę, a dziewczynki z klas IV-VII przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość między innymi z kart, dłoni, wróżyły również ze szklanej kuli. 

  Dla głodnych Rada Rodziców i SU przygotowali sklepiki z frytkami, domowym ciastem, napojami i słodyczami.

  Dyskoteka andrzejkowa zakończyła się w dobrym i radosnym nastroju.

  Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu zabawy andrzejkowej oraz Julii Parol i Martynie Zielonce za przygotowanie wróżb.

 • ŚLUBOWANIE

  29 listopada b.r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej.

  Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości, rodziców zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej Ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Pierwszaki otrzymali pamiątkowe dyplomy, tarcze szkolne, upominki od Rodziców i Dyrektor SOO w Izbicy-pani Anny Olech-Bartoń. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

                                                    Kochane Pierwszaki!

  Cieszę się, że jesteście już uczniami i życzę Wam sukcesów w nauce. Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością. Powodzenia!

                                                                                                                  Wychowawczyni

 • "JESIENNA PRZYRODA W OBIEKTYWIE"

  Notatka z rozstrzygnięcia Fotograficznego międzyszkolnego konkursu

  p.h. „Jesienna przyroda w obiektywie”

  pod patronatem Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego „PRYMUS”,

  którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Wirkowicach

   

         24 listopada 2017r.w Szkole Podstawowej w Wirkowicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom biorącym udział w konkursie. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością
  zaproszeni goście Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty P.Anna Olech-Bartoń i Skarbnik Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego „Prymus” P. Agnieszka Babiarz-Grzesiuk. Obecni byli również Prezes Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego „Prymus” i Dyrektor Szkoły Podstawowej
  w Wirkowicach P. Ewa Olech, Wiceprezesi  Zarządu – P. Bożena Jastrzębska i P. Danuta Naklicka oraz nauczyciele szkół z Gminy Izbica: P. Anna Kosiarska, P. Małgorzata Kowalczyk. - opiekunowie uczniów.

  Nie zabrakło także przedstawicieli Rodziców, którzy przyjechali ze swoimi dziećmi na wręczenie nagród.  Koordynatorem  konkursu była P. Ewa Szewczyk, która we współpracy z  P. Renatą Jasielską  i P. Beatą Szewczyk przygotowały  plastyczną oprawę konkursu.

   

      Na konkurs wpłynęło 55 prac z różnych kategorii wiekowych. W kategorii klas I-III -10 fotografii, w kategorii klas IV-VII - 39, a w kategorii klas II-III gimnazjum 6.  

  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe zgodnie z przyznanym miejscem,
  a dodatkowo otrzymali również gadżety od P. Olech-Bartoń. Wręczenia nagród dokonali nasi Szanowni Goście.  Laureatami zostali:

  • W kategorii klas I-III

  1miejsce Warchoł Szymon kl.III SP Wirkowice

  2 miejsce Lewandowska Amelia kl.II SP Izbica

  3miejsce Rybak Oliwier kl.I SP Tarnogóra

     Wyróżnienia: Naklicki Kacper kl.II SP Orłów Drewniany

                             Jagoda Kamil kl.III SP Wirkowice

                             Rychel Klaudia kl.IIIa SP Orłów Drewniany

   

  • W kategorii klas IV- VII

  1 miejsce Kowalski Jakub kl.VII SP Kol.Tarnogóra

  2 miejsce Repeć Mikołaj kl. VI SP Izbica

  3 miejsce Banach Grzegorz kl.V SP Izbica

  Wyróżnienia: Lewandowska Martyna  kl.IV SP Izbica

                          Przybyszewska Roksana  kl.VII SP Izbica

                          Kopiel Nikola  kl.V SP Izbica

                          Drygasiewicz Jan kl.IV SP Izbica

                          Skowyra Marta kl.VI SP Izbica

   

  • W kategorii klas II-III gimnazjum

              1 miejsce Skardecka Julia  kl.II b Gimnazjum Izbica

  2 miejsce Waśko Roksana  kl. IIIa Gimnazjum  Izbica

  3 miejsce Marchewka Patrycja kl. IIIa Gimnazjum  Izbica

      

          Wszyscy uczestnicy jak na konkurs fotograficzny przystało zrobili pamiątkowe zdjęcie. Wystawa prac została udostępniona szerszej publiczności i wszyscy obecni mogli  obejrzeć fotografie, które dostępne będą na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Wirkowicach
  i Stowarzyszenia Oświatowego „Prymus”.                                 

                                                                                                                                                      Opracowanie  DN

 • POKAZY HISTORYCZNE GRUPY "REKONSTRUKTO"

  13 listopada 2017r. w naszej szkole gościliśmy grupę artystyczną "Rekonstrukto". Na salę gimnastyczną, gdzie zebrali się uczniowie klas I-VII, dostojnym krokiem, w szlacheckich strojach weszli aktorzy przedstawienia. Grupa "Rekonstrukto" przybliżyła zebranym  staropolską kulturę, obyczaje epoki szlacheckiej oraz zaprezentowała tradycyjny strój sarmaty.Największym zainteresowaniem cieszyło się  uzbrojenie i metody walki. Uczniowie mogli dowiedzieć się jak przebiegał proces czarownic oraz jakie dawniej stosowano tortury. Nie lada odwagą wykazali się uczniowie klasy VII i V, którzy stanęli do pojedynku na szable. Na koniec każdy uczestnik mógł osobiście zapoznać się z rekwizytami. Najbardziej oblegane były oczywiście dyby i krzesło inkwizycyjne. Ta lekcja historii napewno zapadnie wszystkim długo w pamięci.

 • NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 • ŚNIADANIE DAJE MOC!

  "Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!"

      8 listopada nasza szkoła wzięła udział w programie edukacyjnym "Śniadanie Daje Moc". Każda klasa z wychowawcą wykonała plakat promujący zdrowe odżywianie. Wspaniałą integracją dla uczniów było przygotowanie zdrowego śniadania, a następnie wspólny posiłek. Podczas tych działań był czas aby porozmawiać o zdrowym odżywianiu, a tym samym zwiększyć świadomość zdrowego odżywiania i wskazać jak dużą rolę spełnia śniadanie w diecie człowieka.

 • GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

  Dnia 24.10.2017r. w Szkole Podstawowej w Izbicy odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju wzięły udział szkoły z gminy Izbica. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych: IV klasa i młodsi dziewczęta i chłopcy oraz klasa V i VI chłopcy i dziewczęta. Szkołę Podstawową w Wirkowicach reprezentowali chłopcy klasy V i VII ( ale rocznikowo młodsi co umożliwiło im udział w zawodach). Najlepiej zaprezentował się uczeń klasy VI Marcin Teliga, który zajął III miejsce na 28 zawodników startujących w tej kategorii. Szkołę Podstawową w Wirkowicach reprezentowali następujący uczniowie:

  • Marcin Teliga (VI)
  • Sebastian Skubikowski (VI)
  • Wojciech Bereza (VII)
  • Sebastian Kotuła (VI)
  • Dominik Kacper (VII)
  • Michał Sowa (VII)
  • Paweł Burak (VI)

  Opiekunem zawodników ze SP w Wirkowicach był nauczyciel wychowania fizycznego Pociecha Paweł.

 • WYCIECZKA DO LUBLINA:)

  20 października uczniowie klas I - VII wraz z opiekunami: p.B.Podolak, p.B.Szewczyk, p.R.Jasielską i p.R.Bęben pojechali na wycieczkę do Lublina. Program wycieczki zawierał zwiedzanie największej w Polsce edukacyjnej wystawy budowli z klocków LEGO. Największe wrażenie zrobił wykonany z miliona klocków Air Force One, czyli samolot prezydenta Stanów Zjednoczonych. Samolot wykonany w skali 1:7 ma prawie 11 metrów długości, niemal 10 metrów rozpiętości skrzydeł i blisko 3 metry wysokości. W trakcie pobytu na wystawie dzieci mogły bawić się w Fun parku, czyli strefie zabaw z klockami oraz obejrzeć pokaz w Kinie Edukacyjnym, w którym prezentowany był świat nauki przez pryzmat klocków Lego. Bardzo dużą atrakcją były zajęcia w Parku Trampolin. Uczniowie pod opieką trenerów ćwiczyli w różnych  strefach: parkour pro, ścieżek trampolinowych, zabaw, gier, basenów pro, akro pro, trampolin pro. Wycieczka zakończyła się obiadem w restauracji McDonald's. Wycieczka była wspaniałą integracją uczniów, bardzo podobała się dzieciom i opiekunom.

 • OGŁOSZENIA

  1. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem „Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów”


  https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/bezpieczna-szkola-zagrozenia-i-zalecane-dzialania-profilaktyczne-w-zakresie-bezpieczenstwa-fizycznego-i-cyfrowego-uczniow/

  2.  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursów przedmiotowych na rok szkolny 2017/2018 

  regulamin_konkursy_2017_2018_2.pdf

 • PRÓBNA EWAKUACJA

  19 października w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja, organizatorem tego wydarzenia była Powiatowa Straż Pożarna z Krasnegostawu.  W bardzo dobrym czasie 1 min 1 sek. wszyscy uczniowie (83 dzieci w tym przedszkolaki) oraz pracownicy (12 osób) opuścili budynek szkolny. Nie był to jednak koniec atrakcji – było jeszcze szkolenie pierwszej pomocy, pokaz sprzętu strażackiego, zwiedzanie samochodu oraz pokazy strażackie z użyciem wody i piany.

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  Szanowni nauczyciele! 


  W dniu Waszego święta składamy życzeń wiele:


  aby Wam zdrowie stałym gościem było,


   i aby nigdy Wam lat młodzieńczych nie ubyło,


   byście chodzili uśmiechnięci zawsze,


   a przez to lekcje będą ciekawsze,


  byśmy Wam przysparzali jak najwięcej radości,


   a jak najmniej trosk, zmartwień i przykrości,


   i by przysłowie "Obyś cudze dzieci uczył" błogosławieństwem dla Was było,


  a nam oleju w głowie od tego przybyło.

  Ze swej strony całym sercem w tym pomóc pragniemy,


  I w swych wysiłkach nigdy nie ustaniemy.


  Wdzięczni uczniowie w pas się kłaniają,


  Wyrazy hołdu dla Was składają!

   

   

  Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy 13 października, uczciliśmy uroczystym apelem. Na apelu obecni byli nauczyciele, pracownicy obsługi oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Apel rozpoczęły przedszkolaki, a następnie zaprezentowała się każda z klas od I do VII z króciutką częścią artystyczną. Na koniec uczniowie klasy VII złożyli wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia i wręczyli słotkie upominki ufundowane przez Samorząd Uczniowski. O nauczycielach pamiętali także przedstawiciele Rady Rodziców którzy podziękowali za trud i pracę wkładaną w wychowanie i naukę dzieci.

   

 • POKAZY PLANETARIUM

  W dniu 12 października gościło w naszej szkole przenośne Planetarium organizujące pokazy nieba w specjalnym rozkładanym namiocie, przyjmującym kształt kopuły imitującej nieboskłon. Uczniowie w czasie pokazu zobaczyli Układ Słoneczny i zasady jego funkcjonowania, budowę poszczególnych planet, Księżyca, gwiazdy, gwiazdozbiory oraz wiele innych ciekawych zjawisk występujących we Wszechświecie. Rozgwieżdżone niebo oglądane pod kopułą planetarium pozostawiło niesamowite wrażenia. Była to niezapomniana przygoda, która ubarwiła i uatrakcyjniła ten dzień w naszej szkole.

 • RAJD ROWEROWY KLASY CZWARTEJ:)

  Rajd rowerowy – Wirkowice – Tarzymiechy – Ruskie Piaski – Wirkowice

  W dniu 29 września 2017 r. odbył się rajd rowerowo-integracyjny klasy IV. Uczestniczyli w nim uczniowie wraz z obecną wychowawczynią – p. Sylwią Rudnicką jak i poprzednią wychowawczynią p. Bożeną Podolak. Wyruszyliśmy mimo chłodu i wiatru o godzinie 9.00 spod szkoły w kierunku Tarzymiechów zatrzymując się po drodze na chwilę by podziwiać Izbicki Przełom Wieprza, który należy do obszaru chronionego Natura 2000. Z każdym kilometrem robiło się coraz cieplej więc postanowiliśmy zwiedzić oczko wodne „Sodoma” w pobliskiej miejscowości Kolonii Zamszany. Miejsce to, położone w kompleksie leśnym, dla większości okazało się nowym odkryciem. Dodatkowo dzięki wyjątkowemu połączeniu środowisk wodnego i leśnego stanowi piękny widok dla miłośników przyrody. Ośmieleni przebijającym się przez chmury słońcem, ruszyliśmy dalej w kierunku pałacu w Ruskich Piaskach z 1906 roku w którym obecnie mieści się dom pomocy społecznej. Zwiedzaliśmy także przyległy do pałacu, a zajmujący ponad 14 ha zespół parkowy wraz z ogrodem botanicznym i dostojnymi, starymi wierzbami oraz grabami. Niestety czas nas już naglił więc po chwili na posiłek regeneracyjny ruszyliśmy w kierunku MPR (Miejsce Przyjazne Rowerzystom) na wschodnim szlaku rowerowym Green Velo w miejscowości Tarzymiechy. Droga powrotna okazała się nie lada wyzwaniem bo prowadziła przez piaszczystą drogę, jak sama nazwa miejscowości – Ruskie Piaski wskazuje. Mając jednak wizję grilla, a chłopcy dodatkowo czekającej ich niespodzianki przygotowanej przez koleżanki z klasy z okazji Dnia Chłopaka dotarliśmy szczęśliwie na miejsce gdzie czekał na nas już rozpalony ogień i przygotowane miejsce. Czekając na pieczone kiełbaski dziewczyny sprawiły niespodziankę Sebastianowi Bogusławskiemu wręczając mu własnoręcznie wykonany Dyplom Najsympatyczniejszego Chłopaka w klasie. Wszyscy klasowi koledzy otrzymali imienne kubki wraz z dedykacją w języku angielskim. Po grillowym posiłku, pełni sił i z uśmiechem na twarzach ruszyliśmy na rowerach w kierunku szkoły. Miejmy nadzieję, że przed nami wiele wspólnie pokonanych kilometrów i wspólnych wspomnień.

 • DZIEŃ CHŁOPAKA

  Pierwszą szkolna imprezą nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego był Dzień Chłopaka, obchodzonego 30 września.

  Tego dnia wszystkie dziewczyny pamiętały o swoich kolegach. Złożyły chłopcom życzenia, wręczyły upominki, poczęstowały słodyczami a nawet zorganizowały przyjęcia w klasach.

  Ponadto Samorząd Uczniowski przeprowadził w każdej klasie konkurs na „Super Chłopaka” danej klasy.

  "Super Chłopakami" zostali:

  kl.I - Łukasz Kapica

  kl.II - Daniel Kapica

  kl.III - Filip Skubikowski

  kl.IV - Sebastian Bogusławski

  kl.V - Jakub Tracz

  kl.VI - Hubert Usydus

  kl.VII - Michał Sowa

  Wybrani chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

  Uwieńczeniem tego święta była dyskoteka, która zapewniła wszystkim dobrą zabawę i masę śmiechu.

  Takie wydarzenia pokazują, że w szkole nie tylko możemy się uczyć, ale również miło spędzać czas. Tymczasem już czekamy na następną dyskotekę- będą to Andrzejki!

 • VII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

  Z okazji VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia każdy kto chciał miał możliwość na długiej przerwie sprawdzenia swojej znajomości tabliczki mnożenia. "Sprawdzian" przygotowany był tak, że mogły wziąć w nim udział wszystkie dzieci, również te z klas młodszych, które dopiero zaczynają poznawać tabliczkę mnożenia.

  W klasach IV - VII został przeprowadzony mini - konkurs wyłaniający "mistrzów" i "wicemistrzów" tabliczki mnożenia, do konkursu w tym roku szkolnym włączyła się klasa III wyłaniając swojego „mistrza”.

  klasa III

  Mistrz tabliczki mnożenia: Kinga Sowa

  klasa IV

  Mistrz tabliczki mnożenia: Oliwia Kotuła

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Łukasz Sowa

  klasa V

  Mistrz tabliczki mnożenia: Julia Dudek

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Jakub Tracz

  Klasa VI

  Mistrz tabliczki mnożenia: Sebastian Kotuła

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Maja Jachorek

  Klasa VII

  Mistrz tabliczki mnożenia: Kacper Czochrowski

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Kacper Dominik

   Gratulujemy!

 • SPRZĄTANIE ŚWIATA

  Jak każdego roku uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „Sprzątanie świata”. Po raz kolejny porządkowali okolice szkoły – zbierali śmieci i segregowali je. Na tym oczywiście akcja się nie skończyła – uczniowie kontynuowali prace porządkowe po południu w najbliższej okolicy swoich domów dając po raz kolejny dobry przykład wszystkim mieszkańcom Wirkowic.

   

 • KONKURS PLASTYCZNY "MOJA SZKOŁA"

  W związku z tak pięknym jubileuszem jakim było 100 - lecie naszej szkoły,  Wójt Gminy Izbica Pan Jerzy Lewczuk ogłosił dla uczniów i objął patronatem konkurs plastyczny pt. " Moja szkoła". Ustalono  kategorie klas I - III i IV - VII. Na konkurs zgłosiło swoje prace 12 uczniów. 
  Jury w składzie: Przewodniczący  Komisji - Wicewójt Gminy Izbica pani Małgorzata Run, Dyrektor szkoły  Pani  Ewa Olech i pani Beata Szewczyk wyłoniło zwycięzców:

  W kategorii klas I - III

  I Miejsce ex aequo zdobyli:

  Sandra Kapica - kl. I

  Szymon Warchoł - kl. III

  W kategorii kl. IV - VII

  I Miejsce: Weronika Żołkoś - kl. V

  II Miejsce: Ola Korona - kl. V

  III miejsce: Beata Baran - kl. VII

  Wyróżnienie otrzymał Hubert Usydus

  Nagrody zostały wręczone wszystkim uczniom przez Wójta Gminy Izbica Pana Jerzego Lewczuka na uroczystości 100 - lecia naszej szkoły w dniu 10 września 2017 roku. Wydarzeniu towarzyszyła również wystawa nagrodzonych prac oraz prac wszystkich uczestników: Julii Parol z kl. VII, Julii Dudek z kl. V, Natalii Usydus z kl. V, Anny Jakimiak z kl. V, Dawida Izydorskiego z kl. V, Tomasza Kapicy kl. V.

 • JUBILEUSZ 100-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIRKOWICACH

  10 września 2017 roku  był dla naszej  szkolnej społeczności  dniem wyjątkowym.
  Obchodziliśmy jubileusz 100 - lecia  szkoły oraz 50 - lecie funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Wirkowicach w obecnym budynku. |

  Uroczystości połączone były z Gminną Inauguracją Roku Szkolnego 2017/2018. Obchody  rozpoczęły się  mszą świętą  w Kościele parafialnym pod wezwaniem Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa w Wirkowicach, której przewodniczył Proboszcz parafii Ks. kan. Henryk Kozyra.

  Po nabożeństwie wszyscy udali się na plac szkolny, gdzie  dokonano odsłonięcia  pamiątkowej tablicy i posadzono dąb pamięci. Tablicę odsłonili: : Poseł na Sejm Rzeczypospolitej – Pani Teresa Hałas, Lubelski Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk, Starosta Krasnostawski Pan Janusz Szpak, Wójt Gminy Izbica Pan Jerzy Lewczuk i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wirkowicach Pani Ewa Olech.

  Pamiątkowy dąb został posadzony przez Wójta Gminy Izbica oraz Radną Powiatu Krasnostawskiego Panią Elżbietę Makuch i  Radych Gminy Izbica Sołectwo Wirkowice Pana Bogusława Suszka i Bogusława Franaszczuka.  

  Następnie Wójt Gminy Izbica, Pan Jerzy Lewczuk powitał przybyłych gości. Naszą uroczystość zaszczycili: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej – Pani Teresa Hałas, Lubelski Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk, Dyrektor KO w Lublinie Delegatura w Chełmie – Pan Arkadiusz Kwieciński, Starszy Wizytator KO w Lublinie Delegatura w Chełmie – Pan Henryk Radej, Starosta Krasnostawski Pan Janusz Szpak, radni powiatu i włodarze powiatowych  państwowych instytucji i gminy  z Przewodniczącą Panią Wiolettą  Niedźwiecką. Obecni byli również   strategiczni sponsorzy  - Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy  Pan Marcin Wojewoda  i lokalni przedsiębiorcy oraz przyjaciele szkoły – państwo Małgorzata i Robert Dubielowie.

  W swoim przemówieniu Pan Wójt podzielił się refleksjami dotyczącymi reformy oświaty. Mówił też o funkcjonowaniu szkół w Gminie Izbica i planach na przyszłość.

  Podczas uroczystości wręczone zostały medale „Zasłużony dla gminy Izbica”, które przyznaje gminna kapituła zgodnie z regulaminem. Otrzymali je:  pośmiertnie Jan Kusiak -  długoletni dyrektor szkoły, pani Elżbieta Makuch – mieszkanka Wirkowic i radna powiatu krasnostawskiego oraz Ks. kn. Henryk Kozyra Proboszcz parafii Wirkowice.

  Dyrektor szkoły  Pani Ewa Olech przedstawiła 100- letnią historię placówki i aktualne dokonania szkoły.

  Podziękowała także emerytowanym nauczycielom i pracownikom szkoły wręczając pamiątkowe tabliczki. Cieszy fakt, że dawni dyrektorzy, nauczyciele i  pracownicy skorzystali z zaproszenia i wzięli udział w tym zacnym jubileuszu.

  Pani Dyrektor Olech  słowa podziękowania skierowała również do kolejnych rad rodziców, którzy od lat wspierali i wspierają naszą szkołę. Są wzorem  ludzi  zaangażowanych w życie szkolne i przykładem altruistów.

  Część oficjalną jubileuszowego spotkania zakończyła część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

  To jednak nie był koniec jubileuszowych atrakcji.  Zabawa trwała do wieczora.

  Wystąpiły   dzieci i młodzież z zespołu tanecznego działającego przy Domu  Kultury
  w Tarnogórze, zespół muzyczny przygotowany przez instruktora  Pana Antoniego Drzewieckiego,  Kapela „Stryjowiacy”, duet artystyczny – Tomasz Głębocki, aktor Teatru Muzycznego w Lublinie i  Pan Antoni Drzewiecki.  I w końcu gwiazda wieczoru - Zespół LILI, na który czekali miłośnicy muzyki disco.

  W budynku szkoły  przez cały czas można było oglądać wystawy towarzyszące – prace plastyczne absolwentów, kroniki szkolne i archiwalne fotografie oraz aranżacje dawnej klasy szkolnej z rekwizytami z lat 60  i 70.
  Ekspozycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem uczestników jubileuszu.

  Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń był pokaz sztucznych ogni.

  Mamy nadzieję, ze ten dzień zostanie na zawsze w  pamięci wszystkich uczestników…

   

  PREZENTACJA MULTIMEDIALNA - JUBILEUSZ 100-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIRKOWICACH

  Jubileusz.pptx

 • MATERIAŁY DOTYCZĄCE UBEZPIECZENIA NWW UCZNIÓW

  Materiały dotyczące ubezpieczenia NNW młodzieży i OC nauczycieli:

  1. OWU COMPENSY

  2. TABELA USZCZERBKÓW

  3. ANEKS do TABELI USZCZERBKÓW

  4. TABELA ŚRODKÓW SPECJALNYCH

  5. INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁOSZENIA SZKODY,

  6. WNIOSEK  DO ZGŁOSZENIA SZKODY

  7. ZAKRES UBEZPIECZENIA 

  Aneks_1_Tabela_Uszczerbku.pdf

  ZAKRES_UBEZPICZENIA_W_PIGULCE_II_.pdf

  Zgloszenie_szkody_w_wersji_papierowejZgloszenie_szkody_osobiscie.pdf

  OWU_NNW_COMPENSA.pdf

  Tabela_Uszczerbek_NNW.pdf

  Zgloszenie_Szkody_NNW_WNIOSEK.pdf

   

 • BROSZURA MEN "CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ..."

  Na początek nowego roku szkolnego MEN zwróciło się do rodziców wydając broszurę "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018? Zachęcamy rodziców do zapoznania się z broszurą MEN.

  Broszura_MEN_(1).pdf

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Wirkowicach
  Wirkowice Drugie 20
  22-375 Izbica
 • 84 6183175

Galeria zdjęć