Strona główna

 • ZAPROSZENIE

  ZAPROSZENIE - Obrazek 1

 • DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - Obrazek 1

  "Zdało się oczom głupich, że pomarli, zejście ich poczytano za nieszczęście  i odejście od nas za unicestwienie, a oni trwają w pokoju."

  Mdr 3,2-3

 • WARSZTATY EDUKACYJNE Z HISTORII I INFORMATYKI W LUBLINIE

  26 października uczniowie klas VI - VIII uczestniczyli w niecodziennych zajęciach edukacyjnych w Lublinie. Pierwsze warsztaty odbyły się w Muzeum Lubelskim na Zamku. Temat zajęć to Średniowieczny zamek lubelski – jak zbudować rezydencję dla króla i rycerską twierdzę. Zajęcia rozpoczęły się od poznania od środka najstarszego zabytku wzgórza zamkowego – romańskiej wieży obronno- mieszkalnej. Uczniowie mieli również możliwość podziwiać panoramę Lublina z tarasu widokowego na wieży. Następnie grupa zwiedziła Kaplicę Trójcy Świętej. Po zwiedzaniu uczniowie przystąpili do budowania własnych średniowiecznych twierdz w zgodzie z poznanymi wcześniej regułami. Wszyscy bardzo ładnie włączyli się w zajęcia i w miarę mozliwości czasowych wykonali makiety twierdz. Po lekcji historii udaliśmy się w inne miejsce w Lublinie na zajęcia informatyczne. Od 10 do 18 października w całej Europie odbyły się tysiące wydarzeń promujących naukę programowania w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania. Z tej to okazji nasi uczniowie wzięli udział  w warsztatach zorganizowanych w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym.  Podczas warsztatów uczestnicy przypomnieli sobie Scratch - obiektowy język edukacyjny przeznaczony do nauki podstaw programowania i za jego pomocą tworzyli własne animacje. W drugiej części zajęć uczniowie zobaczyli, że Minecraft to nie tylko gra, ale także świetne narzędzie do nauki przez zabawę. Przy użyciu symbolicznych bloków obrazkowych dzieci przeniosły się w świat różnorodnych misji edukacyjnych pełnych wymagających zadań. Po zajęciach edukacyjnych pojechaliśmy na zasłużony obiad do restauracji w Galerii Handlowej - Tarasy Zamkowe. Po obiedzie zadowoleni wróciliśmy do domu.

                                                                                                                           R.B.

 • GMINNE ZAWODY W BADMINTONA

  Dnia 24.10.2018r. w Szkole Podstawowej w Orłowie Drewnianym odbyły się Gminne zawody w badmintona w kategorii chłopców i dziewcząt kl. IV – VI. W turnieju udział wzięły 4 szkoły z terenu Gminy Izbica: Szkoła Podstawowa w Wirkowicach, Szkoła Podstawowa w Tarnogórze, Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach i Szkoła Podstawowa w Orłowie Drewnianym.

       W kategorii chłopców:

  I miejsce – Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach

  II miejsce – Szkoła Podstawowa w Tarnogórze

  III miejsce – Szkoła Podstawowa w Wirkowicach

  IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Orłowie Drewnianym

   

      W kategorii dziewcząt:

  I miejsce: Szkoła Podstawowa w Orłowie Drewnianym

  II miejsce: Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach

  III miejsce: Szkoła Podstawowa w Tarnogórze

  IV miejsce: Szkoła Podstawowa w Wirkowicach

   

  Szkołę Podstawową w Wirkowicach reprezentowali:

  • Teliga Marcin
  • Skubikowski Sebastian
  • Kapica Maria
  • Jakimiak Anna

   

  Opiekunem na zawodach był nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Pociecha.

   

 • WARSZTATY Z NATIVE SPEAKEREM

  WARSZTATY Z NATIVE SPEAKEREM

   

  23 października 2018r. w KDK w Krasnymstawie, uczniowie klasy VI wzięli udział w niecodziennych warsztatach z native speakerem z Nowego Yorku – Jasonem Levine.

   

  Spotkanie było niezwykłe z wielu powodów: tematyka, forma, ale to jednak osobowość Jasona i jego hip-hopowy sposób w jaki podchodzi do nauczania języka angielskiego od razu sprawiły, że uczniowie weszli natychmiast w interakcje z Amerykaninem.

   

  Uczestniczyliśmy w dwóch sesjach warsztatowych:

   

  - English & Rap: Halloween is coming

  - English & Rap: Thanksgiving

   

   

  That's what's up!

   

  S.R.

   

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - Obrazek 1

  Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele

  Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy.

  Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące.

  Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące.

  "Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce.

  Za dar najpiękniejszy, za SERCE"

  Tymi słowami pragniemy przekazać podziękowania za wielką cierpliwość,

  wyrozumiałość i trud włożony w edukację każdej klasy. 

   

  Nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły składamy gorące życzenia, radości na co dzień i spełnienia marzeń.

                                                                                                       Samorząd Uczniowski

   

 • WYCIECZKA DO WARSZAWY

  Dnia 11 października uczniowie klas III - VIII naszej szkoły w ramach upamiętnienia Rocznicy 100 - lecia Odzyskania Niepodległości odwiedzili stolicę Polski. Pobyt w Warszawie rozpoczęli od zwiedzania PGE Stadionu Narodowego trasą "Piłkarskie emocje". Następnie uczestnicy wycieczki spacerowali po Starym Mieście trasą: Zamek Królewski - Kolumna Zygmunta - Rynek Starego Miasta - Pomnik Bohaterów Warszawy Nike. Po spacerze wszyscy udali sie na obiad do jednej z warszawskich restauracji. Po obiedzie uczniowie klas III - V pojechali zwiedzać Muzeum Kolejnictwa, zaś starsi uczniowie klas VI - VIII zwiedzali w tym samym czasie Muzeum Powstania Warszawskiego. Po pobycie w muzeach w godzinach wieczornych wyjechaliśmy w drogę powrotną. Po drodze zatrzymaliśmy się na kolację w restauracji Mc'Donalds. Po kolacji późnym wieczorem zmęczeni i zadowoleni wróciliśmy do domu. Opiekunami na wycieczce były: p.Renata Bęben, p.Renata Jasielska, p.Beata Szewczyk, p.Anna Szuryga.

 • SPOTKANIE ZE STUDENTAMI Z GRUZJI I RUMUNII

  04 października 2018r. nasza szkoła gościła studentów z Gruzji i Rumunii. Tamta i Ioan przyjechali do Polski na 6 tygodni w ramach programu AIESEC Volunteer. Bezpośrednie spotkanie i wymiany zdań umożliwiły nam poznanie kultur obu krajów, a także były świetną okazją do sprawdzenia siebie w komunikacji w języku angielskim "face to face". Zostały nam zaprezentowane nie tylko walory przyrodnicze państw, ale także zaprezentowano nam tańce, stroje narodowe, ciekawostki geograficzne jak i choćby pismo gruzińskie. Nasi wyjątkowi goście z daleka byli zaskoczeni miłym przyjęciem, a także spersonalizowanymi pamiątkami z symbolami Polski od uczniów naszej szkoły.

  Dziękujemy za wizytę!

 • DZIEŃ CHŁOPAKA :)

  W tym roku szkolnym z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na wybór "Najmilszego Chłopaka" z każdej klasy. Wszyscy, którzy lubią tańczyć mieli okazję pobawić się na dyskotece zorganizowanej z tej okazji.

  Nasi "najmilsi" wybrani przez koleżanki z klasy:

  • Mateusz Kapica - klasa I
  • Dawid Sowa - klasa II
  • Dawid Burak - klasa III
  • Filip Skubikowski - klasa IV
  • Sebastian Bogusławski - klasa V
  • Jakub Tracz - klasa VI
  • Sebastian Skubikowski - klasa VII
  • Kacper Czochrowski - klasa VIII

   

  Wybrani chłopcy otrzymali pamiatkowe dyplomy i drobne upominki.

  Gratulujemy!

   

   

 • VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

  VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA - Obrazek 1

  licencja_pl.pdf

  Z okazji VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia każdy kto chciał miał możliwość na długiej przerwie sprawdzenia swojej znajomości tabliczki mnożenia. "Sprawdzian" przygotowany był tak, że mogły wziąć w nim udział wszystkie dzieci, również te z klas młodszych, które dopiero zaczynają poznawać tabliczkę mnożenia.

  W klasach IV - VIII został przeprowadzony mini - konkurs wyłaniający "mistrzów" i "wicemistrzów" tabliczki mnożenia, do konkursu      po raz drugi włączyła się klasa III wyłaniając swojego „mistrza”.

  klasa III

  Mistrz tabliczki mnożenia: Ksawery Kamiński

  klasa IV

  Mistrz tabliczki mnożenia: Kinga Sowa

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Martyna Repeć

  klasa V

  Mistrz tabliczki mnożenia: Łukasz Sowa

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Oliwia Kotuła

  Klasa VI

  Mistrz tabliczki mnożenia: Julia Dudek

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Jakub Tracz

  Klasa VII

  Mistrz tabliczki mnożenia: Maja Jachorek

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Sebastian Kotuła

  Klasa VIII

  Mistrz tabliczki mnożenia: Julia Parol

  Wicemistrz tabliczki mnożenia: Michał Sowa

   Gratulujemy!

 • PRÓBNA EWAKUACJA

  25 września w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Całą akcję obserwowali i koordynowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie. Ewakuacja przebiegła sprawnie i szybko. W nagrodę uczniowie wzięli udział w pokazach strażackich, zapoznali się z budową i wyposażeniem wozu strażackiego oraz dowiedzieli się jak odpowiedzialna jest praca strażaka.

 • RAJD ROWEROWY KLASY V

  Rajd rowerowy – Wirkowice – Tarzymiechy – Wirkowice

  W dniu 20 września 2018 r. odbył się drugi rajd rowerowo-integracyjny klasy V. Uczestniczyli w nim uczniowie wraz z obecną wychowawczynią – p. Sylwią Rudnicką jak i poprzednią wychowawczynią p. Bożeną Podolak.

  Wyruszyliśmy o godzinie 8.400 spod szkoły w kierunku Tarzymiechów zatrzymując się po drodze na chwilę by podziwiać Izbicki Przełom Wieprza, który należy do obszaru chronionego Natura 2000. Z każdym kilometrem robiło się coraz cieplej więc w dobrych humorach w niedługim czasie dotarliśmy do „Alpaki Szajówka” w Tarzymiechach. Gospodarz – pan Marek Wróblewski, już na nas czekał by opowiedzieć z pasją i zaangażowaniem o swoim rzadko spotykanym jeszcze w Polsce stadzie. Uczniowie mogli nie tylko dowiedzieć się o hodowli alpak, ale także je nakarmić, pogłaskać czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Poznaliśmy m.in. przywódcę stada, a jednocześnie świeżo upieczonego ojca – Augusto, kilkudniowego Ariela, białego Miśka, czarnego Mańka czy bardzo puchatą Zuzię. Alpaki okazały się bardzo kontaktowe, przyjazne i żądne kontaktu z człowiekiem.

  Niestety czas nas już naglił więc po chwili na posiłek regeneracyjny ruszyliśmy w kierunku stajni Państwa Wierzchowskich w Tarzymiechach Pierwszych. Tutaj uczniowie dzięki uprzejmości p. Wierzchowskiej zwiedzili nie tylko stajnię, ale i halę, padok czy siodlarnię w zabytkowym budynku dawnego dworu. Poznaliśmy rasy poszczególnych koni, zasady ich pielęgnacji oraz mieliśmy możliwość  głaskania koni , źrebaka i kuca. W zwiedzaniu towarzyszyły nam psy rady Jack Russel terrier, weteranka rodu i młody aportujący Robin, który swoją energią skradł serca wielu z nas.

  Ostatnim już punktem naszego rajdu był MPR (Miejsce Przyjazne Rowerzystom) na wschodnim szlaku rowerowym Green Velo w miejscowości Tarzymiechy, gdzie rozpaliliśmy ognisko, odpoczęliśmy i zjedliśmy kiełbaski z grilla nabierając sił do drogi powrotnej. Po grillowym posiłku, pełni sił i z uśmiechem na twarzach ruszyliśmy na rowerach w kierunku szkoły. Miejmy nadzieję, że przed nami wiele wspólnie pokonanych kilometrów i wspólnych wspomnień.

  S.R.

 • AKCJA "SPRZĄTANIE ŚWIATA"

  Akcja „Sprzątanie świata” ma na celu budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. Jej ideą jest edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju i poszanowanie zasobów naturalnych. To także zachęta do dbania o środowisko. 

  Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w akcji ekologicznej „Sprzątanie świata”. Każda klasa miała wyznaczony teren, który został solidnie wysprzątany. Młodsze dzieci porządkowały teren najbliższy szkole, starsi uczniowie rozeszli się w „cztery strony świata”. Efekty pracy były zadowalające, widać, że każdego roku jest mniej śmieci – to nasz wielki sukces. Jednak upłynie jeszcze wiele czasu, nim wszyscy ludzie zrozumieją, jak ważnym jest dbanie o czystość otoczenia i jakie mogą być tego skutki w przyszłości.

 • WYCIECZKA EDUKACYJNA KLAS VII I VIII DO LUBLINA

  Dnia 10 września uczniowie klas VII i VIII wraz z wychowawczyniami p.R.Jasielską i p.R.Bęben byli na wycieczce edukacyjnej w Lublinie. Pierwszym punktem programu wycieczki był seans "Dywizjon 303. Historia prawdziwa." w Cinema City Lublin - Plaza. Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Następnym punktem programu wycieczki były pokazy fizyczne na UMCS w Lublinie. Pokazy dotyczyły czterech bloków tematycznych: Błękitna planeta, Fizyka latania, Fizyka zabawek i Światło i oko. Po dużej dawce wiedzy z fizyki uczestnicy wycieczki udali sie na obiad do restauracji McDonald's. Wycieczka była ciekawą lekcją historii i fizyki i podobała się uczniom.

 • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  Rok szkolny 2018/2019 rozpoczniemy dnia 3 września tj. poniedziałek uroczystą mszą świętą o godz.8.30 w naszym kościele parafialnym. Następnie przejdziemy do szkoły na dalsze uroczystości. 

 • OBCHODY 75 ROCZNICY WYSIEDLENIA WIRKOWIC

  OBCHODY 75- ROCZNICY WYSIEDLENIA WIRKOWIC       
   I ODSŁONIĘCIE PAMIĄTKOWEJ TABLICY JUBILEUSZU 100-LECIA NIEPODLEGŁEJ POLSKI

        5 sierpnia 2018 roku  był dla społeczności Wirkowic i Szkoły Podstawowej w Wirkowicach  dniem wyjątkowym. W ramach 100-lecia Niepodległej obchodzonej w całej Polsce w roku 2018  uczniowie również podkreślili swój patriotyzm.  Obchodziliśmy Jubileusz 75-lecia  wysiedlenia  Wirkowic. Organizatorem uroczystości był Wójt Gminy Izbica i nasza Szkoła Podstawowa w Wirkowicach.

  Obchody  rozpoczęły się  mszą świętą  w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa w Wirkowicach, której przewodniczył Proboszcz Parafii Ks. kan. Henryk Kozyra. Ksiądz Henryk wygłosił merytoryczne kazanie, w którym oddał hołd wszystkim, którzy walczyli  za wolną Polskę.
  Był też czas na zabranie głosu przez zaproszonych gości i gospodarza uroczystości. Wójt Gminy Izbica Pan Jerzy Lewczuk  przedstawił   historię wysiedlenia Wirkowic.

  Głos zabrał również Starosta Krasnostawski Pan Janusz Szpak chwaląc nas jako społeczność pamiętającą
   o tak ważnej rocznicy i  licznie uczestniczącej  w patriotycznej uroczystości.
  Przewodnicząca Rady Gminy Izbica Pani Wioletta Niedźwiecka w swoim wystąpieniu doceniła starania radnego Sołectwa Wirkowice Pana Bogusława Suszka w organizację rocznicy wysiedlenia wioski i tym samym pamięć o tych tragicznych dla Wirkowic dniach.

  Msza zakończyła się poświęceniem i  odsłonięciem na budynku kościoła pamiątkowej tablicy Jubileuszu 100-lecia Niepodległej Polski. Aktu tego dokonali Ks. Proboszcz Henryk  Kozyra oraz  Starosta Krasnostawski  Pan Janusz Szpak,  Przewodnicząca Rady Gminy Izbica Pani Wioletta Niedźwiecka, Wójt Gminy Izbica Pan Jerzy Lewczuk i mieszkaniec Wirkowic Pan Jachorek.   

  Po nabożeństwie wszyscy udali się na plac przed pomnikiem ku czci ofiar wysiedlenia i pomordowanych
  w czasie wojny.  Złożono wieniec  z ramienia  Posłanki na Sejm RP Pani Teresy Hałas przez Przewodniczącą Rady Gminy Izbica Panią Wiolettę Niedźwiecką, a kolejny złożył  Wójt Gminy Izbica Pan Jerzy Lewczuk. Dalsza część uroczystości odbywała się  na placu przed Domem Kultury w Wirkowicach.

  Wójt Gminy Izbica Pan Jerzy Lewczuk powitał przybyłych gości. Naszą uroczystość zaszczycili również  Dyrektorzy szkół  Gminy Izbica  z Panią Anną Olech Bartoń Dyrektorem Samorządowego Ośrodka Oświaty
  w Izbicy, Wicewójt Gminy Pani Małgorzata Run, radni  Gminy  Izbica. Obecny był również Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy  Pan Marcin Wojewoda. Licznie przybyli mieszkańcy Wirkowic i ościennych wsi.

  Część oficjalną jubileuszowego spotkania zakończył występ artystyczny w wykonaniu uczniów SP w Wirkowicach. Uczniowie w tym publicznym występie podkreślili wartości patriotyczne i historyczne ważne dla każdego prawdziwego Polaka. Promowali również szkołę oraz własne umiejętności recytatorskie i muzyczne. Galowy strój, szkolne tarcze i patriotyczne rekwizyty dopełniły niecodziennego występu.  

  Z wiązanką pieśni partyzanckich wystąpiły  także dzieci i młodzież z zespołu muzycznego  działającego przy Domu  Kultury w Tarnogórze, przygotowanego przez instruktora  Pana Antoniego Drzewieckiego. 

  Na zakończenie uroczystości Strażacka Orkiestra Dęta pod batutą Kapelmistrza Pana Czugały zaprezentowała pieśni patriotyczne, które nucili uczestnicy spotkania.

  Uczniowie uczestniczyli w żywej lekcji historii. 

  Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie na zawsze w  pamięci wszystkich uczestników…

   

 • ZAJĘCIA W DOMU KULTURY:)

  UWAGA UCZNIOWIE  SP W WIRKOWICACH!
   

          OD ŚRODY TJ. 08.08. br.  OD GODZ. 10°° PANI  ANETA CZOCHROWSKA  (PRACOWNIK) ZAPRASZA WSZYSKICH CHĘTNYCH  NA ZAJĘCIA 
  DO WIEJSKIEGO  DOMU  KULTURY W WIRKOWIACH.
  ZASADY KORZYSTANIA I UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH POZNACIE
  NA MIEJSCU.

  MIŁEGO SPĘDZANIA WAKACYJNEGO CZASU!

   

 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - Obrazek 1              Dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za troskę o nasz wszechstronny rozwój. Za nami wiele miesięcy nauki, przed nami dwa miesiące odpoczynku. Życzymy wszystkim udanych wakacji, aktywnego odpoczynku i wielu wspaniałych przeżyć, które pozostaną niezapomniane.

  Ruszajmy więc w upragnioną wędrówkę śladami lata!

  Zarząd Samorządu Uczniowskiego

 • X GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W TARZYMIECHACH

   

  19 czerwca 2018r. Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach  zorganizowała

  X Gminny Turniej Piłki Nożnej .

  W turnieju wzięło udział 5 drużyn z klas I-III. Rozegrano mecze każdy z każdym. Wygraliśmy dwa mecze z pięknym wynikem 3:0 i 2:0, niestety pozostałe zakończyły się porażką naszej drużyny. Zdobyliśmy III miejsce w klasyfikacji drużynowej i wróciliśmy z pucharem, a nasz  zawodnik zdobył puchar dla Najlepszego Gracza X edycji Turnieju. Ten zaszczytny tytuł zdobył Dudek Bartłomiej. Cała drużyna walczyła z poświęceniem o zdobycie goli i jesteśmy z siebie dumni.

       Dla wszystkich był  przewidziany poczęstunek. Do domu wracaliśmy we wspaniałych humorach.                                        

 • WYCIECZKA W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE:)

    Dnia 21 maja 2018r. odbyła się długo wyczekiwana wycieczka w Góry Świętokrzyskie. W wycieczce brali udział uczniowie z kl. IV - VII . Aby pokazać dzieciom jak najwięcej i zrealizować program wycieczki, wyjechaliśmy bardzo wcześnie. Pierwszym punktem programu było wejście piesze niebieskim szlakiem turystycznym przez Świętokrzyski Park Narodowy: Nowa Słupia - Święty Krzyż (Łysa Góra). Na szczycie zwiedziliśmy Zespół klasztorny "Święty Krzyż", Muzeum Misyjne oraz gołoborze. Po obejrzeniu gołoborzy zeszliśmy pieszo drogą asfaltową do Huty Szklanej, gdzie czekał na nas autokar. Następnie przejechaliśmy do Parku Miniatur w Krajnie. W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13. Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25). Aleja Miniatur jest w ciągłej rozbudowie a jej zbiór to już ponad 50 budowli! Na terenie parku obejrzeliśmy dwa seanse w kinie 6D oraz zjedliśmy obiad. Kolejną, ostatnią atrakcją wycieczki było zwiedzanie Zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Historię zamku bardzo ciekawie i interesująco przedstawił nam przewodnik naszej wycieczki p.Marek Kieliszek. Po zwiedzaniu i zakupie pamiątek wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Opiekunami na wycieczce były: p.Beata Szewczyk, p.Renata Jasielska i p.Renata Bęben.                                                                                                                                   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Wirkowicach
  Wirkowice Drugie 20
  22-375 Izbica
 • 84 6183175

Galeria zdjęć