Klasa 1
Uczniowie z wynikami celującymi:
Hanna Duda
Lena Sadowska
Emilia Wójcik
Klasa 2
Uczniowie wyróżniający się na tle klasy:
Błażej Zawadzki
Mateusz Skubikowski
Klasa 3
Uczniowie wyróżniający się na tle klasy:
Nikola Kamińska
Hubert Duda
Klasa 4
Milena Jagoda - 5,3
Szymon Bida - 5,0
Mateusz Kapica - 5,0
Amelia Bida - 4,9
Klasa 5
Dawid Sowa - 5,0
Emilia Świstowska - 5,0
Julia Dudek - 4,5
Klasa 6
Sandra Kapica - 4,6
Ksawery Kamiński - 4,3
Eryk Repeć - 4,0
Klasa 7
Martyna Repeć - 4.3
Szymon Warchoł - 4,1
Kinga Sowa - 4.0
Klasa 8
Oliwia Kotuła – 4,8
Iwona Bida – 4,7
Wykaz udziału uczniów w konkursach w II semestrze roku szkolnego 2021/2022
Nazwa Konkursu |
Organizator |
Data realizacji |
Uzyskane rezultaty |
Osoby odpowiedzialne |
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny im. Augusta Cieszkowskiego „ Leśny album” |
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej |
III 2022 |
Wyróżnienie Oliwia Kotuła kl.VIII Wyróżnienie Koła Łowieckiego i czasopisma „ Ziarno” Szymon Warchoł kl.VII Udział: Iwona Bida kl.VIII Maciej Baran kl.VIII |
Renata Bęben Renata Jasielska |
XXIV Konkurs Plastyczny związany z obchodami Świąt Wielkanocnych pt. „ Najpiękniejsza pisanka” |
SOKiS w Izbicy |
IV2022 |
II miejsce Julia Dudek kl.V |
Renata Jasielska |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Zamek w dziecięcej wyobraźni- zamek i jego dzieje” |
Zamek Królewski w Warszawie |
V 2022 |
Udział : Amelia Bida kl.IV Szymon Bida kl.IV |
Renata Jasielska |
|
Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie
|
V 2022 |
Udział: Dawid Sowa kl.V |
Renata Jasielska |
Szkolny Konkurs Recytatorski „ Poezja Marii Konopnickiej” dla klas I-III |
SP w Wirkowicach |
VI 2022 |
I miejsce-Emilia Wójcik kl.I II miejsce Mateusz Skubikowski kl.II III miejsce Łukasz Mróz kl.III |
Anna Dubaj Renata Jasielska n-le ed. wczesnoszkolnej
|
Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców |
SP w Izbicy |
II 2022 |
III miejsce Łukasz Sowa kl.VIII II miejsce Dawid Sowa kl.V |
Paweł Pociecha
|
Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej |
SP w Izbicy |
II 2022 |
III miejsce drużyna Łukasz Sowa kl.VIII Bartłomiej Dudek kl.VIII Jakub Repeć kl.VIII Filip Skubikowski kl.VII
|
Paweł Pociecha
|
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców |
SP w Wirkowicach |
III 2022 |
W kat . chłopców kl.VII-VIII I miejsce Jakub Repeć kl.VIII II miejsce Bartłomiej Dudek kl.VIII III miejsce Szymon Warchoł kl.VII W kat. Dziewcząt kl.IV-VIII I miejsce Maja Mróz kl.VI II miejsce Julia Mróz kl.VI III miejsce Kinga Dyk Kl.VIII W kat. Chłopców kl.IV-VI I miejsce Dawid Sowa kl.V II miejsce Eryk Repeć kl.VI III miejsce Ksawery Kamiński kl.VI
|
Ewa Olech Paweł Pociecha |
Gminny Turniej Piłki Nożnej |
SP w Izbicy |
VI 2022 |
IV miejsce drużyna: Bartłomiej Dudek kl.VIII Łukasz Sowa kl.VIII Dawid Sowa kl.V Eryk Repeć kl.VI Dawid Burak kl.VI Kamil Jagoda kl.VII Ksawery Kamiński kl.VI Przemysław Mróz kl.VI
|
Paweł Pociecha |